ÄRIKINGITUSTE KATALOOG 2021

Äri- ja reklaamkingitused ettevõtetele – jõulukingitused, suvepäevad, talvepäevad, kingitused äripartneritele ja muudeks tähtpäevadeks. Ärikingituste kataloogis võite leida nii meie enda tooteid kui sisse ostetud tooteid. Kui tegemist on Purtse Vineerikoda oma tootega, on selle kohta märkus ka toote juures.

Oleme teie jaoks välja valinud erinevaid kingiideid, mis on keskkonnasõbralikud ja praktilised. Kõikidele kingitustele saame soovi korral graveerida ettevõte logo või nime või täiesti teie soovil mõne kujundi, luuletuse või aforismi.

Toodetel on tellimiseks ette nähtud miinimumkogus, mis on märgitud iga toote juures. Toodete hinnad sõltuvad tellitavast kogusest ning graveeringust, seetõttu saatke meile täpsustav hinnapäring, vastame teile 48 h jooksul.

 

Kui teil tekkis huvi mõne meie toote vastu, võtke palun ühendust telefonil +37256926656 või kirjutage info@purtsevineerikoda.ee. Samuti saate päringu esitada alloleva vormi kaudu.

Kui soovite reklaamkingitusi ka muust materjalist – nokamütsid, plastist termosed, vihmavarjud, kotid jm, siis samuti helistage +37256926656 või kirjutage evelin@greips.ee

SOOVIN ROHKEM INFOT REKLAAMKINGITUSTE KOHTA